×
Povljana Center 2

Povljana - Ostrov Pag

VÍTEJTE NA POVLJANA!

Povljana se nachází na jihu ostrova Pagu v překrásné zátoce. Na západ, umožňuje každý host vychutnat krásy středomořského podnebí. Turistickou destinací pro všechny, kteří chtějí klidnou dovolenou na přírodní písečné pláže. V blízkosti města, nex do moře je léčivé bahno, které pomáhá všem s revmatickými problémy.

Pro všechny milovníky nedotčené přírody je: Pag je jehněčí, parmská šunka, sýr známý Pag, nebo čerstvé korýši, krabi a mořské ryby. Samozřejmě, můžete ochutnat všechno, co s bílým vínem "Povljanski Gegić". Strávíte příjemnou dovolenou v přivítání a přírodního prostředí Povljana. Uvidíme se tam!

PAMATKY A PŘÍRODA

AKTIVNÍ DOVOLENÁ

Ako ste avanturist onda je ovo naša preporuka za vas.

BICIKLIZAM

Z celkového počtu 14 cyklostezek procházející ostrova Pag, 4 dráhy se nacházejí na území Povljana magistrátu. Turistické sdružení Zadarské župy v souvislosti s turistickými rad ostrově Pag Připravili pro vás, milé hosty, mapy cyklostezek Pag. Vážení rekreační cyklisté, sportovci a jiní, kteří preferují životní styl zvuku-mysl-in-a-sound-těle, jste vítáni k návštěvě našeho TSM Povljana a mají svou kopii mapy. Užijte stopy!

Vybrané byt obrázky

Získat nabídku!

Vyrazit na cestu? Strávit svou dovolenou s námi. My Vám zašleme nejlepší nabídku.

TOP